UAB “Transteca” įkurta 2004 metais, kaip vienos žymiausių Italijos pramoninio transporto priemonių gamintojos ROLFO atstovybė Lietuvoje.

ROLFO vardas bei produkcija, pelnę gerą reputaciją Europos vežėjų tarpe, Lietuvoje pažįstami jau kelis metus. Didėjant vietinei paklausai ir plečiant rinką, nuspręsta Lietuvoje įkurti savarankišką ROLFO atstovybę, kuri toliau populiarintų kompanijos vardą, pristatytų naujausius gaminius bei tarpininkautų norintiems juos įsigyti, rūpintųsi aptarnavimo po pardavimo sistemos plėtra. Būtent tokia veikla užsiima UAB „Transteca“.

Kompanija ROLFO, kurios veikla tęsiasi jau šimtmetį, šiuo metu gamina autovežius, puspriekabes, izoterminius furgonus ir daug kitos specialios įrangos, kurią eksportuoja į daugelį Europos valstybių, taip pat į Artimuosius Rytus, Lotynų Ameriką, Afriką.

ROLFO klientai gali pasikliauti plėtojama aptarnavimo po pardavimo sistema, kurios itin platus autorizuotų remonto dirbtuvių tinklas aprėpia visą Europą.

Pagrindiniai ROLFO tikslai – technologinės inovacijos ir aukščiausia gaminių kokybė. Didelį privalumą kompanijai teikia tai, kad gaminant produkciją, atsižvelgiama į individualius klientų pageidavimus ir siekiama juos patenkinti. Taigi, ROLFO – tai ne tik serijinė gamyba, bet ir specialūs užsakymai.